Nipid

Artikkel ilmus esmakordselt aprillis 2020. 

ÄRA KAOTA VALVSUST! Korduskasutatava maski puhul pea kinni nendest hügieeninõuetest!

Toimetas Annaliisa Köss, 11. jaanuar 2021 05:10

8 KOMMENTAARI

k
Kristiina/ 11. jaanuar 2021 05:22
Ma soovitan üldse mitte kanda ja nõutada soovituslikkust. See pole normaalne. Soomes ja Rootsis on soovituslik tungivalt. Eriti noored peaks pikalt saatma.
K
../ 11. jaanuar 2021 09:14
Kristiina, mine ela siis kuskil mujal kui siin ei sobi ja sinu nõokujule mask ei sobi.Oma "teadlikkusega" sõida pikalt sinna .....Sinusugune troll on kindlasti kõige targem, kes teab tüpselt kõike. Arstid ju rumalad.
ü
Üks rumal küsimus/ 2. detsember 2020 10:04
Kas maski desinfitseerimine viirust ei tapa?
Ü
??/ 2. detsember 2020 09:54
Üks tuttav mainis, et tema pole juba 2 kuud oma maski pesnud: lootis, et see ise "tuuldub ära": kes teab, milline koroonakasvandus tal seal maski sees juba on! Peab ikka tugev tervis olema, et ta siiani veel elus on.
t
Tädi Maali/ 2. detsember 2020 07:49
Kui olete selle jutu läbi lugenud, siis on kõige tervislikum saata need igasugused maskid, teate isegi, kuhu! Olen täiesti veendunud, et selliste maskide kandmisest, ükskõik mis materjalist ja kuidas neid kanda, pole nagunii kasu, ennem ainult kahjulik! Miks kahjulik, sest just nii, nagu kanda ei tohiks, seda praegu just tehaksegi, ka mina! Mina ei saa hingata nende vanades ilma kondensioneerita ja samuti mitte avatavate akende puhul ka ilma selle tobeda maskita! Teiseks, kui ma pean neid vahetama 4-5 tükki päevas, mu pension ei võimalda seda!
t
to Tädi Maali!/ 11. jaanuar 2021 09:24
Artiklist ei selgu ka, milline mask siis kaitseb? Mina, loogiliselt mõtleja, ütlen, et maskist, millest saab läbi hingata, levib ka viirus läbi. Kaitseb ainult see mask, millest läbi ei saa hingata. Aga mis sellest siis enam tolku on? Pealegi, "mask ei ole kohustuslik vaid soovituslik". Õige, Tädi Maali! Saada need isehakanud spetsid pikalt ja hoiame parem distantsi. Ka minu eelarves ei ole sellist raha kuskilt võtta!
t
to eh/ 11. oktoober 2020 13:28
Vaata ringi ja sa näed inimesi, kes peavad kõiki teisi, k.a. perearste lolliks - mask ripub lõua või suu ees, nina on väljas. Mõnel lehvib mask ühte kummi pidi kõrva küljes.
e
Eh/ 9. oktoober 2020 15:38
Ikka peab mõni perearst inimesi lolliks ega suuda uskuda, et eesti inimene saab maskikandmisega õigesti hakkama.