Nipid

Bolt Food lisas toidupoest kauba koju tellimise võimaluse 

Toimetas Viljar Voog, 16. märts 2020 17:18
Bolt Foodi kullerFoto: Priit Simson / Ekspress Meedia
Bolt Food alustas esmaspäeval toidukaupade kohaletoomisega. Esimene liitunud toidupood on Westmani Äri, õige pea lisanduvad platvormile ka teised toidupoed.

“Oleme kõigi jaoks uues olukorras, kus toidupoodidest kaupade kohale toomise teenused on üle koormatud. Tahame aidata, et tarvilikud kaubad jõuaksid inimesteni ka olukorras, kus kodust väljumine ei ole võimalik. Töötame selle nimel, et poodide nimekiri laieneks võimalikult kiiresti,” kommenteeris Eesti Bolt Foodi juht Maxim Milashenko.

Samal teemal

Esimene pood, kust toidukaupu koju tellida saab, on Tallinna kesklinnas asuv Westmani Äri. Kliendid saavad tellida kõiki esmavajalikke toidukaupu, sealhulgas puu- ja juurvilju, muna- ja piimatooteid, lihatooteid, kuivaineid ja kodutarbeid. Peatselt lisanduvad platvormile ka Selveri ja Stockmanni toidupoed. 

Kauba tellimine poest toimib samamoodi nagu restoranidest tellides – Bolt Foodi rakendusest tuleb valida soovitud toidupoe nimi ja sealt vastavad kaubad. Enne tellimuse kinnitamist näitab rakendus tellimuse hinda ja eeldatavat kojutoomise aega. Tellimuse eest maksmiseks peab sisestama rakendusse oma pangakaardi andmed.

Toidukaupade kojutoomine on üks sammudest, millega ettevõte soovib panustada COVID-19 viiruse leviku tõkestamisesse. Juba eelmisel nädalal muutus Bolt Foodi teenus täielikult kontaktivabaks, mis tähendab, et kullerid ei anna kliendile toidukotti enam käest-kätte, vaid jätavad selle kliendiga eelnevalt kokku lepitud kohta.