Lemmikloom

FOTOD | Koertepargi avamist tähistati viinerilindi närimisega 

Ohtuleht.ee, 3. veebruar 2020, 15:45
Foto: Andres Luik
Veebruari alguses avati Elvas viineriketi söömisega pidulikult kodanikualgatuslik koertepark. 

Kogu ettevõtmise protsess sai alguse 2018. aasta märtsikuus sotsiaalmeedias välja käidud ideest ning selel teostamsieks läks vaja paljude vabatahtlike annetajate ja sponsorite abi. 

Elva Koertepark paikneb natuke rohkem kui 900 ruutmeetri suurusel alal Elva linnas aadressil Pargi 6b. Pargis on eraldi ala väikestele ja suurtele koertele. Mõlemal eraldatud alal on treeningatraktsioonidena hüppetakistus, ronimispoom ja slaalomrada. Lisaks kaasaegne LED-valgustus, mis pikendab koertepargi kasutusaega pimedamal ajal. Samuti on seal istepingid, spetsiaalprügikastid  ja olmeprügikast. 

Elva Koertepargi rajamist toetas 163 eraisikut, 15 ettevõtet ja asutust panustasid projekti realiseerimisse kas siis rahaliselt või oma tehnika, materjalide, teenuste ja hüva nõuga.

Ehitustöid ei teostanud mitte üksnes pakkumiste alusel välja valitud firmad, vaid ka paljud elvakad ise tulid ühingu Elva Elama üleskutse peale koertepargi viimastele ehitustöödele appi. Nii paigaldati treeningatraktsioonid ja rajati umbes 90 ruutmeetrit ettevalmistatud alusel betoonkiviteed.


REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee