Uudised

Käsitöö konkurss „Pitsilised kaunitarid“ rahvahääletus on lõppenud! (5)

Ajakiri Käsitöö, 27. detsember 2019 18:02
Vali oma lemmik ja hääleta! Foto: ajakiri Käsitöö
Kogu sügise said kõik käsitöömeistrid ja näputööhuvilised osaleda ajakirja Käsitöö konkursil „Pitsilised kaunitarid“. Konkurss lõppes 5. detsembril 2019. Žürii on juba hääletanud ning nüüd on kord sinu käes! 

Konkursile laekus ligi 300 tööd 80 tegijalt. Finaali pääsenud 76 tööd valis välja Käsitöö toimetus. Võitja avalikustatakse ajakirja Käsitöö 2020. aasta veebruari-märtsinumbris.

Samal teemal

Võitja väljaselgitamiseks liidetakse kokku žürii ja rahvalemmikute punktid. Võidab enim hääli saanud töö. Eraldi auhinna saab ka rahvalemmik.

Žürii on juba hääletanud ja sai anda punkte viiele parimale. Žürii koosseisu kuulusid Haapsalu Pitsikeskuse esindajad, kirjastuste Saara ja Pegasus esindajad, üldhariduskoolide käsitööõpetajad, käsitöömeistrid, hobikäsitöölised, Õhtuleht Kirjastuse esindajad ja ajakirja Käsitöö koostööpartnerid.

Rahvalemmik valitakse avalikult. Iga hääletaja saab 24 tunni jooksul hääletada ühe korra. Samaaegselt saab hääletada mitme lemmiku poolt. Vali oma lemmik ning hääleta SIIN. Rahvahääletus kestab 8. jaanuarini 2020.