Reisimine

Ilma pileti ja dokumendita naine pääses lennukisse... ning püüdis ametiisikutele näidata ID-kaardi asemel enda fotot telefonis! (3)

Naisteleht, 27. oktoober 2019 13:03
Pilt on illustreeriv.Foto: PantherMedia/Scanpix
Lennufirma Delta lend, mis oli suundumas Orlandost Atlantasse, hilines ühe naise tõttu, kes smugeldas end ilma pileti ja dokumendita lennukisse.

Kuna naisele polnud oma kohta ette nähtud, istus ta suvalisele istmele. Peagi saabus aga selle istme tõeline omanik ning segaduse tekkides kutsuti stjuardess, kirjutab Travel and Leisure.

Salaja lennukisse pressinud naine hakkas vastu vaidlema ning ei allunud pardameeskonna korraldustele näidata oma ID-kaarti ja piletit. Naine ütles, et ei tea, kuhu ta oma pardakaardi viskas – ta vabanevat sellest alati peale lennukisse istumist. Dokumendi näitamise asemel demonstreeris naine hoopis enda fotot telefonis! Ametlik ID-kaart olevat aga kodus, mis on just nimelt Atlantas, kuhu ta minna soovis. Pardatöötajad selgitasid, et telefonist pildi näitamine ei ole päris sama, mis riigi välja antud ID-kaart.

Läks umbes 45 minutit, et saada naist lennukist välja. On siiski müsteerium, kuidas ta pääses ilma ID-kaardi ja piletita turvakontrollist läbi ning ka lennukisse.