Nipid

Väldi neid 10 viga, mida paarid teevad pulmi planeerides (1)

Nipiraamat.ee, 15. september 2019, 15:43
Pulmakorraldamist võiksid ja peaksid eest vedama mõlemad osapooled, mitte ei tohiks see olla juba eos pruudi kaela veeretatud ülesanne.Foto: Priscilla Du Preez/Unsplash

Su pulmad on ilmselt suurim ja keerukaim üritus, mida oma elus planeerid ja korraldad – nii on ka võimalus astuda nii mõndagi ämbrisse sellel teel. Oleme reastanud peamised vead, mida paarid teevad suurpäevaks valmistumisel ja nipid, kuidas neist hoiduda.

Isikupära puudumine
Suurim viga pulmade puhul on see, kui pruutpaari olemus selle seas ei eristu. Mitte igaüks ei pea korraldama teemapulma, kuid väike taustauuring ja loovuse valla laskmine aitab lisada veidikenegi unikaalsust standardsesse klanitud pulmaolustikku. On tavapärane, et paaril pole ehk kätt kaunistuste tegemiseks, menüü koostamiseks või muusika mängimiseks ja minnakse kaasa sellega, mis pakkumisel. Kuid muus osas pea meeles, et see on teie elu olulisim päev, mistõttu võiks see peegeldada teie elu ja olemust!

Raha raiskamine
Pulmatööstus on täpselt see, mis ta on – tööstus. Kuigi võid olla lummatud rohketest headest nõuannetest, on nende taga keegi, kes selle pealt kasu teenib.

Samal teemal

7. juuli 2020, 15:16
PULMAD | Nutikad eelarvenipid: läbimõeldud otsused aitavad kokku hoida
28. juuni 2020, 16:48
Varasuhted korda ehk Kuidas kaitsta abielludes oma vara?
16. juuni 2020, 18:59
4 veenvat põhjust, miks koostada pulmakülalistele kinginimekiri
6. juuni 2020, 18:44
PULMAD TULEKUL | 10 lihtsat asja, mida pulmapäeval kindlasti vältida

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee