Nipid

12 ebatraditsioonilist kohta pulmapeoks (2)

Nipiraamat.ee, 30. august 2019, 06:39
Katuseterrassid pakuvad sulle ja su külalistele võimalust einestada ja tantsida värskes õhus ning kõrgus lisab juurde ka maagilisi vaateid linnatuledele või imelistele maastikele.Foto: Jude Al Safadi/Unsplash

Üks esimesi samme pulmade planeerimisel on asukoha valik. Mida aeg edasi, seda loovamalt paarid sellele lähenevad, soovides leida midagi erakordset ja enneolematut. Palju inspiratsiooni sel teekonnal võib leida oma hobide, kirgede või minevikuradadelt.

Ebatraditsiooniliste kohtadena võivad kerkida üles nii külaliskorterid, staadionid, klassiruumid, alpakafarmid, riiklikud monumendid kui muud originaalsed paigad. Et aidata su mõtetel rännata küünidest ja lossidest kaugemale, oleme koondanud kokku 12 loovat lahendust!

Pulmapidu festivalil
Mõne muusikafestivali valimine sobib hästi paarile, kes ei taha oma pulmapäeval olla tähelepanukeskmes. Selle asemel saavad nad asukoha kaudu tutvustada külalistele oma lemmikartiste ilma, et peaksid need ise kohale kutsuma. Festivalil on terve õhtune programm sinu eest juba ära korraldatud!

Katuseterrassil kõõludes
Kui oled ebatraditsioonilise pulmakoha otsingul, vaata üles! Katuseterrassid pakuvad sulle ja su külalistele võimalust einestada ja tantsida värskes õhus ning kõrgus lisab juurde ka maagilisi vaateid linnatuledele või imelistele maastikele.

Samal teemal

4. veebruar 2020, 05:52
Pulmad tulekul? Tee kindlaks, kas vajad tähtsa päeva organiseerimisel pulmakorraldaja abi!
5. oktoober 2019, 21:55
PULMAREIS | 8 sammu täiuslike mesinädalateni
2. september 2019, 21:51
PULMATÕOTUSED: kuidas ise vannet kirjutada ja mida kokku lubada?
28. august 2019, 06:20
Korraldad pulmi? Ole valmis peidetud kulutusteks!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee