Nipid

Prilliraamide salakeel ehk Mida paljastab sinu kohta prillivalik (9)

Toimetas Helen Serka-Sanchez, 26. august 2019 12:26
Tugevad raamid tõmbavad tähelepanu ja on julgete valik.Foto: Michał Brzeżański/Unsplash
Iga prillikandja teab, et prillivalikut ei tehta huupi. Neid valides võid arvestada praktilisust ja näokuju, kuid mängu tuleb ka palju muud. Kas tead, mida paljastavad su kohta prillid?

Värvilised raamid
Lisaks pruunile ja mustale on müügil ka teisi värvi prilliraame. Enamasti teevad nende seast valiku just artistlikumat tüüpi inimesed. Samas ei kanna kirkaid värve ainult julged suhtlejad, vaid ka tagasihoidlikud ja häbelikud, kes tahavad enda ellu muutust tuua.

Lustakalt värvilised raamid jätavad mulje heast ja avatud suhtlejastFoto: Designecologist/Pexels

Paksud mustad raamid
See on trenditeadlike valik, kelle jaoks stiil on enda väljendamiseks. Pigem eelistavad seda 20ndates aastates noored, kes tahavad järgida viimaseid moesoovitusi ja olla märgatud.

Tugevad raamid tõmbavad tähelepanu ja on julgete valik.Foto: Michał Brzeżański/Unsplash

Mustrilised raamid
Värvilised ja kirjud raamid on eelkõige naiste valik. Selliseid raame eelistavad ka vanemaealised, kes tahavad tunda end noore ja lõbusana. Stiilsed armsa mustriga prillid väljendavad rõõmsameelsust ja neid kannavad inimesed, kes ei taha et neid liiga tõsiselt võetaks.

Aviaatorprillid
Suurte klaasidega piloodi stiilis raame eelistavad seiklushimulised ja riskialtid prillikandjad. Kandes küll klassikalist stiili prille ei ole need inimesed liialt kinni reeglites. Nad seisavad oma sõnade eest ja nende kohaloleks ei jää kunagi märkamatuks.

Aviaatorprillide kandjad on enamasti peoõhtu tähelepanu keskpunktiks.Foto: Leonardo Cardozo Galves/Pexels

Nullklaasidega prillid
Prillidki võivad olla samasugused aksessuaarid nagu käekott, kell või kõrvarõngad. Pole vähe neid, kes kannavad prille, kuigi nad neid tegelikult ei vaja. Prillidega tahetakse näida enesekindlamad, targemad ja jätta inimestele meeldejäävat muljet. Nullklaaside kandjad võivad olla ebakindlad ning väga mures, mis teised neist arvavad. Samas on nende hulgas ka trenditeadlikke, kelle jaoks sobiv prillipaar on oluline detail nende välimuse juures.

Sarvraamidega prillid
Lisaks raamide värvile on tähenduslik ka nende kuju. Klassikaliste sarvraamidega prille armastavad kanda loomingulised ja intellektuaalsed persoonid. Sellised prillid jätavad mulje meeldivast ja alati omapärasest kandjast, kes on huvitatud vintaažist ja kunstist.

Lihtsa selge joonega prillid
Paljude jaoks on prillidel eelkõige praktiline otstarve. Just sellised prillikandjad valivad lihtsad ja selgejoonelised raamid, sest neile pole oluline prillidega eputamine.

Suured ümmargused prillid
Vana Hollywoodi stiilis ümmargused prillid on väga klassikalised. Selliseid prille valivad enamasti 30-40ndates aastates mehed, kes tahavad teistest erineda.

Ka Harry Potter kandis stiilseid ümmargusi prille.Foto: Bartosz Sujkowski/Unsplash

Tugeva ülaraamiga prillid
Ülevalt tugeva ja alt kerge raamiäärega prillid jätavad stiilse ja targa ilme. Need on tõeliselt jõulised raamid ja eelistatud nende poolt, kelle eesmärgiks on elada head elu. See stiil on hea kompromiss julge ja lihtsa vahel – jättes mulje inimesest, kes teab mis ta tahab, kuid samas ei lase oma egol liialt võimust võtta.

Allikas Reader’s Digest

Samal teemal

22.11.2020
Kortsud sirgeks! Triikrauda valides pööra tähelepanu just nendele detailidele!
04.11.2020
Kampsunid ja sviitrid taas ilusaks! Eemalda kudumitelt topid selle klaasvahust abivahendiga
17.08.2019
JUUKSUR SOOVITAB: nii lisad juustesse kohevust

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee