Reisimine

Peaauhinnaks kaks piletit vabalt valitud Turkish Airlinesi sihtkohta üle kogu maailma ja Photopointilt GoPro Hero7 seikluskaamera!

ÕHTULEHT JA ESTRAVEL ESITLEVAD: saada esmaspäevaks meile oma reisivideo ja võid võita kaks piletit vabalt valitud sihtpunkti üle maailma! (4)

Sten-Erik Unt, 5. september 2019, 11:16
Õhtuleht ja Estravel korraldavad taas  reisivideote konkursi, mille võitjatele kingitakse kaks piletit vabalt valitud Turkish Airlinesi sihtkohta üle kogu maailma. Lisaks paneb Photopoint (publiku lemmikule) välja GoPro Hero7 seikluskaamera. Konkursil osalemiseks ei tule teha muud, kui teha üks pooleteistminutiline reisivideo ja see ära saata. Osalejate vahel, kes saadavad hiljemalt 8. septembriks enda filmitud materjalist loodud reisivideo, selgitatakse välja võitjad järgmistes kategooriates: publiku lemmik ja žürii lemmik.

Kategooria „publiku lemmik“ võitja  saab auhinnaks GoPro Hero7 seikluskaamera, mille paneb välja Photopoint.

Konkursi žürii valib välja kõige paeluvama ja professionaalsema reisivideo, mille looja saab auhinnaks palju aastaid Euroopa parimaks lennufirmaks tunnistatud Turkish Airlinesi kaks lennupiletit vabalt valitud Turkish Airlinesi sihtkohta üle kogu maailma.

Lisaks on olemas üllatusauhinnad nii rahvahääletusel kui žürii poolt valitud 2. ja 3. kohale jäänud videote loojatele!

Osalemiseks saada kuni 1,5 minuti pikkune reisivideo hiljemalt 8. septembriks aadressile estravel@ohtuleht.ee. Reeglitega saad tutvuda SIIT