Uudised

SUUR SUVEHOROSKOOP: puhka kõigest rutiinsest ja tunne elust läbinisti rõõmu! 

Marissa Ra, 5. juuli 2019, 16:11
Neitsit tasakaalustab kõige paremini see, kui teed midagi sellist, mis pole väga sinu moodi.Foto: Neal E Johnson/Unsplash

Eestimaa suves on midagi tõeliselt maagilist. Kas müstika on meie laiuskraadi suves? Või selles, et seda nii harva ja lühidalt on? Või on see maagia hoopis puhkusetunne?

Minu soovitus selleks suveks sulle on puhata mõnda aega kõigest rutiinsest. Pane mõneks päevaks eemale nutitelefon, loe mõnd raamatut, jaluta, hinga sügavalt ja tee midagi peenmotoorset, mida naudid. Niimoodi õpid olema kohal, uuesti tundma ja tunnetama iseennast ning hindama lihtsalt olemist, mis kadus kuskile kiirete hommikukohvide, kärmelt autoaknalt jäälillede kraapimise, igapäevaste kohustuste ja ülemuse arvamuse ootamise alla.

Elu on hea tundega elamiseks, nautimiseks, tasakaalu leidmiseks. On aeg see kõik uuesti avastada. Lülita üleliigsed mõtted välja, rahune ja tunne läbinisti rõõmu elust, oma elu põhiväärtustest. Nüüd loe järgnevatelt lehekülgedelt, kuidas sa oma tähemärgile vastavalt puhkama peaksid, et oleksid õnnelik ja eluga rahul. Soovin sulle vägevat puhkust!

Samal teemal

24. oktoober 2020, 14:50
Lisa kodule mõnusat boho-meeleolu! Põimi ise makrameest seinakaunistus
17. juuni 2020, 05:14
Sodiaagimärgi lemmikud: vaata järele, millist lille koolilõpetajale kinkida!
13. juuni 2019, 05:44
Vaata järele, milline on parim puhkus sinu tähemärgile!
10. juuni 2019, 17:13
Marissa Ra horoskoop juunikuuks: anna endast maksimum ja näed, kuidas energia liikuma läheb!