Reisimine

Sihtkoht sõltub sünniaastast: kahekümnesena pidutse Berliinis, neljakümnesena logele Korful ja kuuekümnesena põruta Prahasse  (5)

Triin Tael, 27. aprill 2019 00:01
PÄRAST ESIMEST JUUBELIT: Pugliat kutsutakse ka Apuulia karnevalipealinnaks, sest esimene karneval toimus seal juba aastal 1394. Foto: Pixabay

Millisesse Euroopa nurka tormata noore tuulepeana, kuhu võtta kurss elus edasijõudnuna ning kus küpses eas ringi kobistada? Veebikülg Oyster.com jagab soovitusi igas vanuses reisihuvilistele. 

20ndad: Amsterdam, Berliin, Krakow

Noor täiskasvanu januneb vabadust nautima ja uusi tutvusi sõlmima. Need linnad sobivad selleks imeliselt. Veneetsia kombel kanalitega kirjatud Amsterdamis on küll romantikat, kuid noored hindavad eeskätt selle linna vabameelsust, kohvikuid, vabaõhukontserte ja jalgrattakultuuri. Küllap tekib tahtmine kiigata kurikuulsasse punaste laternate rajoonigi. Kuuetunnise rongisõidu kaugusel on ka Berliin, Euroopa üks lustlikumaid ja eklektilisemaid linnu. Klubidest, restoranidest ja muuseumidest kubisev Berliin on iseäranis populaarne tudengite ja noorte loomeinimeste seas, kes hindavad ka sealseid võimalusi soodsalt peavarju leida.  

Samal teemal

20.04.2019
Praha: rahulik ja imeilus linn, kus parimad asjad on tasuta
16.06.2018
Pikk nädalalõpp Roomas: tasuta muuseum lahtise taeva all
14.04.2018
Pikk nädalalõpp Amsterdamis