Uudised

Treener ja toitumisnõustaja Erik Orgu lemmikpõll on kui rätsepaülikond! (5)

Laura Verte, 31. märts 2019 14:58
Erik Orgu peab praktilise põlle juures oluliseks selle mugavat tegumoodi ja korralikku kangast.Foto: Tiina Kõrtsini
Kes kasutab põlle iga päev, sellele on abiline rohkemat kui praktiline riietusese pliidi taga kandmiseks. Igapäevaselt treeneri ja toitumisnõustaja ametit pidav Erik Orgu teab, mis ühe põlle praktiliseks teeb, kuid oskab lugu pidada ka selle välimusest.

Populaarsete toitumiskavade ja retseptide autor Erik Orgu sõnab oma lemmikpõlle kohta nii: «Kodus süüa tehes ma põlle ei vaja, sest aastad on teinud minust puhta kokkaja. Sellegipoolest haaran väliüritustele minnes kapist kaasa oma lemmikpõlle, mis pakatab stiilitunnetusest ja sobib minu iseloomuga. Esteetiline tugev teksakangas ja nahast detailid teevad sellest põllest rohkema kui vaid praktilise kaitsevahendi.

Hindan põllede juures ka praktilisi külgi. Põll ei tohi olla liiga lühike ja peab rindkere korralikult ära katma. Ka riideeseme kangas on oluline – et see hülgaks niiskust ja oleks hästi pestav.

Kuna olen lemmikpõlle ka paljudel pildistamistel kandnud, siis kord toidupoes käies sain lõbusa ehmatuse osaliseks – kohtusin ootamatult enda peegelpildiga suurel plakatil

Samal teemal

27.03.2020
TEATRIPÄEV | Põnevad leiud Eesti näitlejate riidekappidest
26.04.2019
VIDEOINTERVJUU | ERIK ORGU MURRAB MÜÜTE: pärast kella kuut tohib süüa ja poodide soojaletid pole kurjast!
30.03.2019
RETSEPT | Too kööki eksootikat: kana-pähklikarri
11.01.2019
Erik Orgu soovitab: anna kaloritele tuld salatrenniga!