Uudised

VAIMSE TERVISE PÄEV: kuidas saada õnnelikuks? Hing Fekeli annab nõu (6)

Tuuli Mäemat, 10. oktoober 2019 05:30
„Tasub mõelda rohkem võimalustele ja vähem takistustele ning olla antu eest tänulik. Elu on lihtne, kui seda ise keeruliseks ei elata," sõnab Cerli pikalt mõtlemata. Foto: Laura Strandberg
Tihti on meil olemas ettekujutus õnnest, kuid me ei tea, kuidas selleni jõuda. Oma elus nii valu kui rõõmu tundnud Hing Fekeli jagab nippe õnnelikumaks eluks.

Lihtsad nipid õnnelikuks eluks:

  • Muuda oma suhtumist. Elu ei saa koosneda vaid positiivsetest kogemustest. Võta ettetulevaid ebameeldivusi kui õppetunde, millest pead vajaliku kõrva taha panema.
  • Ole julge. Jälgi, et hirm ei haaraks sind endasse. Kui kardad vähem, saad julgemalt elada.
  • Lase unistused vabaks. Kui jääd unistustesse liigselt kinni, ei taha need täituda. Lase unistustel kulgeda ja veidi ka muutuda, et need saaksid täituda.
  • Võta vastutus. Vaid sina oled oma elu boss. Seejuures keskendu vaid enda elule, ära võrdle oma elu ega ennast teistega.
  • Raha on vaid vahend. Ära lase rahamurel end takistada. Usu, et igast olukorrast on väljapääs ja igale väljakutsele lahendus.
«Elades tõusude ja mõõnadega mõistame, mida elus tahame ja kus soovime olla. Me ei oska kogeda õnnetunnet, kui me ei ole tundnud kurbust,» leiab Hing Fekeli. Foto: Laura Strandberg

Samal teemal

16.02.2021
MASENDUSE VASTU: 10 lihtsat soovitust, kuidas oma ellu rohkem rõõmu ja head energiat tuua
10.10.2019
Sotsiaalminister Kiik: iga suitsiid on tragöödia
20.05.2019
Trummar Marko Atso ja Cerli Sarv läksid lahku: meie elutee kulgeb edasi sõpradena
15.04.2019
VIDEO | ÜLLATUS MISSUGUNE! Selgeltnägija Cerli Sarve tervitasid sünnipäevahommikul kaks „metsikut külalist“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee