Reisimine

Nutikas reisimees kavaldas pagasireeglid üle 

Toimetas Vidrik Võsoberg, 6. november 2018, 12:33
Foto: Kuvatõmmis videost
Lennufirma Ryanair muutis äsja järjekordselt pagasireegleid: ilma lisatasuta võib pardale kaasa võtta vaid väikese kotikese, kuni kümnekilose kohvri eest tuleb aga juurde maksta. Inglane Lee Cimino leidis geniaalse viisi pagasimaksu vältida.

Cimino pidi lendama Belfasti sõbra sünnipäevale ja sai ebameeldiva üllatusena teada, et ta kas võtab kaasa vaid ühe pisikese koti või siis maksab nii edasi- kui tagasilennul pagasi eest lisaks 6-8 naela. 

„Olin korralikult nördinud ... Aga mul tuli üks mõte,“ kirjeldas mees sotsiaalmeediasse pandud videos.

Mõistagi nägi mantel tema seljas kaunis punnis välja ja voodritäis varuriideid tegi sellest ka väga sooja riietuseseme. Ent kuna Belfastis oli kibekülm, siis tundis Cimino lisavooderdusega mantlist seal ainult rõõmu.

Kriitikud on märkinud, et mehel olnuks odavam maksta pagasimaksu, mitte rätsepa töötasu. Mees ise aga märkis, et mantlit saab ta ka edaspidi kasutada ja pealegi pole ta veel rätsepaarvet saanud. Ja ehkki ta peab Ryanairist lugu, olid muudatused pagasireeglites tema arvates liiast ja nii oli ka omamoodi tore lennufirmale väike ninanips teha.

Nutika reisimehe videot saab vaadata altpoolt.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee