Uudised

Hea uudis! Disainerid ja looduskosmeetika panevad mais leivad ühte kappi!  

Toimetanud: Tuuli Mäemat, allikas: pressiteade, 2. mai 2018 09:26
Mine uudista kindlasti!
Vitamiinipomm Telliskivis: Karl Korsar, Hanna Korsar, Birgit Skolimowski ja LUMI!

Disainerid Karl Korsar, Hanna Korsar ja Birgit Skolimowski ning looduskosmeetika tootja LUMI panevad mais leivad ühte kappi. Terve kuu on Telliskivi pop-up poes võimalik osta värsket autoriloomingut, kuulata loomise köögipoolest ning küsida nõu tegijatelt endilt. Avamine toimub täna, kell 16.00! 

Tekstiilidisainer Karl Korsari sõnul on kõik neli osapoolt töötanud väsimatult, et tuua suveks välja uue energiaga laetud seeriad. “Ühine märksõna on värskus. Olgu selleks siis värvid, vormid või loodussaadused kreemipurgis. See on tõsine vitamiinipomm, mis Telliskivis 1. mail plahvatab!” avab poe ideed moelooja Hanna Korsar.

LUMI kaasasutaja Märt Miljani sõnul on eesmärk kliendile lähemale tulla. “Tuleme oma ateljeedest, tehastest ja tagaruumidest välja. Poes on igapäevaselt kohal autorid,  inimesed kes tooteid reaalselt arendavad ja loovad. Tulge ja ajage julgelt juttu ning küsige nõu,” soovitab ta.

“Kevad on see hetk, kus kõik, mis endal kapis leidub, tundub veidi väsinud. Siit poest lahkud värske meele, värske info  ja värskendatud lookiga,” võtab pop-up teema kokku ehtekunstnik Birgit Skolimowski.

Pop-up poe asukoht: Telliskivi loomelinnaku A-2 hoone esimesel korrusel (Telliskivi 60a, Tallinn)

Lahtioleku aeg: 1.-31. mai, iga päev v.a esmaspäev kell 12.00-19.00

Mine uudista kindlasti!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee