Reisimine

Tukasta toolis või magamiskapslis 

Piret Parik, 20. veebruar 2016, 06:00
Tukasta toolis või magamiskapslis.Foto: blog.sleepinginairports.net

Mida teha, kui kahe lennu vahele jääb nii pikk ooteaeg, et vahepeal tahaks silma korraks looja lasta? Paljudes lennujaamades on selleks rajatud kapselhotellid või magamiskapslid, kuid kõige uuem sõna selles vallas on vaiksed toolid. Pealegi täiesti tasuta.

Stockholmi Arlanda ja Riia lennujaama kodulehelt moodsaid ööbimisvõimalusi ei leia, kuid see-eest on nende lähedal mitu hotelli. Näiteks Radisson Blu Sky City ja Clarion Hotel Arlanda, mis asuvad neljanda ja viienda terminali vahel. Öö neis maksab umbes 200 eurot. Riia lennujaamast kaheminutilise jalutuskäigu kaugusele jääb aga Sky High Hotel, kus öö maksab ühele 55 ja kahele 65 eurot.

Müncheni ja Berliini Tegeli lennujaamas on unimütside rõõmuks püstitatud Nap Cabsid ehk magamisputkad. Need on neljaruutmeetrised toad, milles on konditsioneer, laadimiskohad, interneti võimalus ja loomulikult puhtad linad. Et reisija väljalendu maha ei magaks, on putkas ka äratuskell. Sõltuvalt kellaajast maksab tund 14–20 eurot ning alla 38 euro sellesse ei pääse.

Samal teemal

19. veebruar 2016, 16:52
Moskvas arreteeriti Domodedovo lennuvälja omanik
18. veebruar 2016, 10:54
PILTUUDIS | Tallinna lennujaamas kohtusid juhuslikult Marilyn Kerro ja Veet Mano

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee