Tehnika

LG tõi turule uue nutitelefoni F70 

Toimetas Sander Silm, 9. mai 2014 16:20
Foto: LG
LG Electronics tõi turule 4G LTE mobiilside võrgus töötava uue nutitelefoni F70.

F70-l on 1,2 GHz Quad-Core protsessor, 4G ühendus, Android 4.4 KitKat, 4.5-tolline ekraan ja 2440mAh aku, mis kestab terve tööpäeva.

LG teatel on F70 nutitelefonil olemas LG uusimate rakenduste täielik pakett, sealhulgas G-seeriast tuttav Knock Code. Knock Code on turvalahendus, mille abil saab telefoni lukust lahti, koputades telefoni ekraanil kahest kuni kaheksast koputusest koosnevat kombinatsiooni, 80 000-st võimalikust kombinatsioonist.

Koputus töötab ekraani kõikidel osadel, seega on telefoni lihtne ja mugav avada ka ühe käega. Olemas on rakendus Plug & Pop, mis soovitab enam kasutatud valikuid ja seotud funktsioone, kui telefoniga ühendatakse kõrvaklapid või USB juhe.

Guest Mode rakendus lubab kasutajatel hoida oma isiklikku sisu privaatsena ka siis, kui telefoni pereliikmete või sõpradega jagatakse. LG Quick Window kaitsekorpus pakub mugavust ja kaitset, lubades kasutajatel näha telefoniekraanil selliseid kindlaid funktsioone nagu näiteks aeg, muusika ja sõnumid, ilma korpuse kaant avamata.