Tehnika

LG tõi turule esimese Google Play Edition tahvelarvuti  (1)

Toimetas Sander Silm, 11. detsember 2013 16:36
Foto: LG
Tehnoloogiaettevõtte LG Electronics (LG) tahvelarvuti LG G Pad 8.3 on esimene seade, mis hakkab kandma Google Play Edition tiitlit.

Google'i esimene Android Open Source Project (AOSP) tahvelarvuti saab olema varustatud uusima Android™ 4.4, KitKat® operatsioonisüsteemiga ning see on juba eilsest USA Google Play™ poes saadaval, teatas ettevõte.

Tänu KitKat'i unikaalsele täisekraanirežiimile ning LG 1920x1200 WUXGA Full HD IPS ekraanile pakub LG G Pad 8.3 eriversioon optimaalset vaatamiskogemust. Rakendused saavad kasutada ekraani igat pikslit, loomaks äärest-ääreni kasutajaliidest. Tänu võimele peita ära süsteemi kasutajaliides nagu oleku- ja navigeerimisriba, on see lisa ideaalne just visuaalse sisu (fotod, videod, kaardid, raamatud, mängud) juures.

LG G Pad 8.3 loodi vastavalt tarbijatelt saadud tagasisidele ning tulemuseks on kompaktne, modernse välimusega seade, mida on mugav hoida ka ühe käega. Võimas 1.7GHz neljatuumaline Qualcomm® Snapdragon™ 600 CPU protsessor ning 4600mAh aku pakuvad nii jõudlust kui pikka telefoni kasutamisaega kahe laadimise vahel.

LG G Pad 8.3 Google Play Edition on saadaval läikivas indigo-mustas värvitoonis ning maksab USA turul 349,99 dollarit. Hetkel puudub info saadavuse kohta teistel turgudel.