Uudised

UHKE TUNNUSTUS! Eesti tootja pesugeel on ülemaailmse ökotoote tippauhinna nominent 

Toimetas Annaliisa Köss, 15. aprill 2021 15:33
Foto: Mulieres
Maailma suurim online-toidupood Ocado.com nomineeris oma selleaastasel Rising Star Awards konkursil ökotoodete kategoorias Eesti tootja Mulieres metsalõhnalise pesugeeli. Ocado on globaalse haardega briti päritolu veebikaubamaja, mis väärtustab ja levitab rohelist mõtteviisi ning on juba aastaid tõuganud tagant potentsiaalikaid väiketootjaid.

„Teeme oma valdkonnas rohepööret, viies Eesti ökotooted maailma tippu ja muutes need globaalselt kättesaadavaks. Veebikaubamajaga Ocado ühendab meid ühe põhiväärtusena jätkusuutlikkus. Nemad on näiteks viinud oma toiduraiskamise toidupoekettide kategoorias pretsedenditult nullini – toiduraiskamise protsent on vaid 0,04%. Meie Muliereses säästame keskkonda nii oma vahendeid tootes, pakendades kui ka kasutades. Hoolitseme selle eest, et meie tootmises tekkiv pakend ja pesuvesi ei oleks keskkonnale ohtlik, sest kõik, mis on keskkonnale ohtlik, on ohtlik meile endile,“ selgitab Mulierese tegevjuht Karel Rüütli.

Mulieres töötab selle nimel, et üha rohkem inimesi teeks läbinisti looduslikke tarbimisvalikuid. „Tahame jagada oma teadmisi ja kogemusi sellest, et loodusest hoolimine on võimalik elukvaliteedis järeleandmisi tegemata. Vastupidi, loodusest hoolides saab elukvaliteet ainult tõusta,“ kutsub Rüütli üles keskkonnale tähelepanu pöörama. 

Aita võit koju tuua ning anna oma hääl Mulieres metsalõhnalisele pesugeelile siin!

Samal teemal

28.04.2021
PROOVI JÄRELE: lihtsatest ainetest valmistatud pesugeel, mille liitrihind on vaid 30 senti
14.04.2021
Mürgikokteil puhastusvahendite kapis! Kas sa ka tead, mida kasutatavad pulbrid, geelid ja pihused sisaldavad?
26.09.2020
Proovi järele, kuidas teha kastanitest pesugeeli!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee