Sisuturundus

Lisaks ülipopulaarsele Torupuhastusainele on Krauss toonud turule Neutral+ nõudepesuaine 

Krauss, täna 10:34
Foto: Envato Elements
Juuksekarvad, seebitükid ning toidujäägid, mis jäävad torudesse kinni – see on parajaks nuhtluseks meist enamike kodus. Juba mitu aastat on aga turul olnud efektiivne lahendus selle probleemi vastu: Krauss Torupuhastaja.

Torupuhastusaine on Kraussi tootesarja kõige esimene ja ka üks populaarsemaid tooteid. Vahendi teeb ainulaadseks see, et tegu ei ole mitte vedelikuga, vaid pisikeste seebikivi graanulitega, mis liuglevad vees ning leiavad ise üles tee ummistuse juurde. Nad alustavad ummistusega võitlemist seal, kus see on kõige efektiivsem.

Lisaks on tootes alumiiniumgraanulit, mis garanteerib, et seebikivi graanul veega kokkupuutel torus kokku ei paakuks (sest graanul on väga vett imav). Alumiinium aitab ka tõsta ummistuse juures temperatuuri, reageerides ägedalt seebikiviga, kui nad on vees. Selle tulemusena tõuseb ummistuse juures vee temperatuur kuni 80 kraadi! Kõrge temperatuur aitab aga ummistuse kiirele lõhustamisele oluliselt kaasa. 

Väga populaarseks on saanud ka hiljuti turule tulnud Kraussi nõudepesuaine Neutral+. Tegemist on neutraalse kontsentreeritud nõudepesuainega, mis sobib käsitsipesuks. See eemaldab uskumatult hästi rasva ja kuivanud toidujäätmed ning sobib kõikidele vett taluvatele pindadele igapäevaseks puhastamiseks.

Kuna vahend sisaldab rohkelt bioloogiliselt lagunevaid pindaktiivseid aineid, eemaldab see toidujäätmed efektiivselt ka jahedas vees. Lisaks annab vahend klaasesemetele ja toidunõudele särava läike. Kuna see ei sisalda lõhna- või värvainet, ei kuivata ta ka nahka. Nõudepesul tuleb seda kasutada vaid tilga, mistõttu jätkub teda pikaks ajaks.

Kuni 30. aprillini on Torupuhastusaine ja nõudepesuaine Neutral+ paljudes Coopi poodides superhinnaga! Kampaanias osalevad järgmised Coopi kauplused:

Antsla Konsum
Eedeni Maksimarket
Haapsalu Kaubamaja Konsum
Jõhvi Maksimarket
Jüri Konsum
Kivilinna Konsum
Kvartali Maksimarket
Laagri Maksimarket
Lasnamäe Maksimarket
Lembitu Konsum
Linnamäe Konsum
Miiduranna Konsum
Mõisavahe Konsum
Mustakivi Konsum
Narva Maksimarket
Pae Konsum / Ehituskeskus
Paide Maksimarket
Pärnu Maksimarket
Põlva Maksimarket
Port Artur Konsum
Rakvere Maksimarket
Raudalu Konsum
Sillamäe Maksimarket
Tartu Lõunakeskuse Maksimarket
Türi Konsum
Ujula Konsum
Valga (Siili) Konsum
Viljandi Maksimarket
Võru Maksimarket

Lisaks on avatud ka kõik Realiseerimiskeskuse poed, kus Kraussi tooted on olemas!

Kraussi tooted on hea hinnaga saadaval nende e-poes, vaata SIIT!