Nipid

TUUL MÖLLAB! 10 tegevust, mida tormise ilmaga toas teha 

Stella Vaus, 17. september 2020 17:24
Kui õues möllab torm, tasub viibida rahulikult kodus ning leida tubast tegevust.Foto: Unsplash
Tänaseks lubab riigi ilmateenistus Eestisse tormist ilma, mis toob endaga kaasa tugeva tuule. Sellistes oludes tasub viibida rahulikult kodus ning leida tubast tegevust. Toome sinuni kümme erinevat võimalust, mida ise, sõprade või perega toas tormi ajal teha.
  • Loe raamatut

Aeg on üle vaadata oma raamaturiiul, sest seal võib leiduda avastamata aardeid! Võta sealt mõni meelepärane raamat ning häälestu lugemislainele. Lisaks lugemisele saab raamatuid ka sorteerida. Lugemine on nii silmadele kui ajule palju parem ajaviide kui nutitelefonis istumine.

  • Mängige koos lauamänge

Meil kõigil on kuskil sahtlis või riiuli peal palju lauamänge, mis on kaua mängimist oodanud. Nüüd on aeg seda teha! Kaasa mängimisse pere või sõbrad ning veeda nendega lõbusat kvaliteetaega. Lauamängude mängimine on ka hea võimalus omavahel rohkem suhelda.

  • Laulge karaoket

Pidage koos maha üks karaokevõistlus! Pea kõikidele lauludele on loodud Youtube’is karaoke variant, seega on valikut palju. Haara mikrofoni asemel juuksehari ning tunne ennast popstaarina!

  • Meisterda midagi

Võta lapsed kampa ning valmista midagi uut. Olgu selleks siis küünlaalus, pliiatsitops või hoopiski pink esikusse – tegevust ja valmistamisrõõmu pakub see kõigile. Erinevaid meisterdamisideid leiab nii Nipiraamatust, käsitööraamatutest kui ka internetist. 

  •  Valmista midagi maitsvat süüa

Võta ette mõni kokaraamat, mis on kaua tolmu kogunud ning leia sealt mõni retsept, mis sind kõnetab. Retsepte leiab ilma igasuguse vaevata ka internetist. Et söögitegemine veelgi toredamaks muuta, kaasa sellesse pere või sõbrad.

  • Tee filmiõhtu

Valmista ette popkorn ja snäkid, otsi plaatide seast või internetist mõni huvitav film ning naudi kodust kino! Vihmane päev on ka suurepärane aeg korraldada nn filmide maraton, kui vaatad ühe sarja filmid kõik järjest ära. Tuntud filmisarjad on näiteks Harry Potteri, Sõrmuste Isanda või Percy Jacksoni filmid.

  • Tee spaapäev

Selle asemel, et kellegagi midagi ette võtta, pühenda see päev täielikult endale! Võta üks soe vann või dušš, hellita oma nahka mõnusa niisutava kreemiga, tee maniküüri ja pediküüri ning naudi niisama logelemist.

  • Korista oma kappe

Ava oma riidekapp või sahtel ning hakka korda looma! Sorteeri ära riided, mida sa ei kanna käi ning paiguta ühte tüüpi või värvi rõivad samasse kohta. Nii tekib sul parem ülevaade oma kapi sisust.

  • Treeni toas

Võta välja kummilindid ja hantlid, sest läheb trenniks! Internetist leiab tuhandeid erinevaid trennivideoid, mida järele proovida. Olgu siis tegu jooga või kardio- ja  jõutreeninguga – igaüks leiab oma maitsele midagi. Kutsu trenni ka pere või sõbrad.

  • Koo või heegelda midagi

Otsi välja oma käsitöötarbed, sest tormine päev on käsitöö tegemiseks justkui loodud! Valmista seda, mida hing ihkab, olgu selleks siis müts lapsele või sokid elukaaslasele. Kui sa sedasorti käsitööga veel tegeleda ei oska, siis ei tasu üldse muretseda, sest internetis on lihtsad õpetused, kuidas kudumise või heegeldamisega alustada. Häid meisterdamisideid leiad loomulikult ka Nipiraamatust!

Samal teemal

18.05.2021
Püüa vihmavesi kinni ehk Kuidas meisterdada aeda vihmaketti?
12.01.2021
TEISE TASEME TORMIHOIATUS | Milliseid toiduaineid ja esmatarbekaupu koju varuda?
16.09.2020
TUGEV SÜGISTORM TULEKUL! Päästeamet soovitab, kuidas tagada enda ja kodu ohutus
02.08.2020
Prossid rinda! Otsi välja kangajäägid ja korralda koos perega üks vahva suvine töötuba!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee