Inimesed

TÄNAVAKÜSITLUS: kas ja kuidas õnnestus eriolukorra ajal raha kõrvale panna? 

Stella Vaus | Video: Martin Ahven, 19. juuni 2020 09:02
Foto: Martin Ahven
Koroonaviiruse puhangu tõttu jäid Eesti inimesed koju karantiini ning nende tavapärane elu seiskus mitmeks kuuks. Muutusid kulutamise harjumused ning paljudel juhtudel ka sissetulek. Uurisime inimestelt tänaval, kas ja kuidas neil õnnestus karantiini ajal raha kõrvale panna.

Üks kaamera ette sattunud noor neiu ütles, et on karantiini ajal vähem süüa ostnud ning sellega raha säästnud. Tema sõnul oli toiduvalikus rohkem vanemate tehtud kodune söök.

Kuid kokkuhoidu tuli mujaltki. "Tööl ei pidanud käima, bensiini peale ei läinud palju, poes ei käinud nii palju," loetles Kristi säästuallikaid.

“Jah, õnnestus küll raha kõrvale panna," tunnistas ka Anna-Kristina ja tõi näiteks, et jõusaali liikmelisustasu asemel käis ta metsas tasuta jooksmas. Nii jäi eriolukorra lõpuks alles mitme kuu treeningute raha.

Kui suuremal osal küsitletud inimestest õnnestus raha kõrvale panna, siis mitte kõigil ei läinud nii edukalt. "Absoluutselt mitte, üldse ei õnnestunud, läks rohkem kui vaja isegi," tunnistas Riivo.

Vaata rohkem videost!

Samal teemal

30.08.2020
TÄNAVAKÜSITLUS | Kas töökaaslane on pelgalt kolleeg või hoopis sõber?
16.07.2020
VIDEO | Kodukontoris juhtub õnnetus! Kes selle eest vastutab?
11.07.2020
Kriisiaja kogemus: kuidas teha nii, et töö keerulisel ajal ei kannataks?
09.07.2020
VIDEO | Marek Lindmaa saatejuhi ametist: tasakaalu töö- ja eraelu vahel on raske leida!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee